Nuotolinio mokymo grafikos (kompozicjos) pamokų užduotys 7A ir 7B klasėmsi

Nuo 2020 birželio 04 iki 2020 liepos 02, 2 val. per savaitę

UŽDAVINYS Tikslingai panaudoti įgytas žinias ir įgūdžius savo kūriniuose

1. 2020-06-04, 2 val.-2020-06-11, 2 val. 2020-06-18, 2 val.
    Baigiamojo darbo idėjų atranka, aptarimas. Išsirikti originaliausią idėją, ją tobulinti, pasirinkti atlikimo techniką, priemones, numatyti piešinio dydį. Savo kūrybinį darbą, laikantis kompozicijos reikalavimų, padidinti ant pasirinkto pagrindo. Laikantis kompozicijos reikalavimų, tiksliai padidinti, perkelti piešinio eskizą ant pasirinkto pagrindo. Kūrybinio darbo atlikimas pasirinkta atlikimo technika. Harmoningai išdėstyti pasirinktus objektus, spalvines dėmes, linijas paveikslo plokštumoje. Savarankiškai , tikslingai panaudoti įgytas žinias ir įgūdžius, sukurti baigiamąjį – kūrybinį darbą.         Atlikto darbo etapus nufotografuoti ir siųsti šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  2. 2020-06-25, 2 val. Tema: Baigiamojo darbo – kūrybinės idėjos atlikimas pasirinkta atlikimo technika. Rėminimas. Pristatymas Užduoties aprašymas:
    Kūrybinio darbo atlikimas pasirinkta atlikimo technika. Harmoningai išdėstyti pasirinktus objektus, spalvines dėmes, linijas paveikslo plokštumoje. Savarankiškai , tikslingai panaudoti įgytas žinias ir įgūdžius, sukurti baigiamąjį – kūrybinį darbą. Įrėminti , pateikti vertinimui.
    Atlikto darbo rezultatą nufotografuoti ir siųsti šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
Atsisiųsti nuotolinio Baigiamųjų darbų užduotis 7A ir 7B klasėms 2020 m. birželis