Nuotolinio mokymo grafikos (kompozicijos) pamokų užduotys 3 A klasei

Nuo 2020 birželio 03 iki 2020 liepos 03, 1 val. per savaitę

UŽDAVINYS Mokytis piešiant panaudoti grafikos priemones (tašką, liniją, dėmę), lavinti kūrybiškumą ir išradingumą.

1. Tema: „Pievos gyventojas vabalas karalius“
    2020-06-03, 1 val.
    Pavaizduokite pasirinktą pievoje gyvenantį vabalą, kaip karalių. Pagalvokite, kaip jis atrodo, ką jis veikia, koks jo kūnas, kokia sparnelių forma, kokios kojytės, kiek jų, kokia supanti aplinka. Sukurkite pievos gyventoją vabalą karalių.
    Sukurkite du linijinius eskizus pieštuku. Piešinių dydis gali būti 21 cm x 29 cm, A4formato popieriaus lapas.
    Sukurtus eskizus nufotografuokite, nepamirškite apatiniame dešiniajame kampe užrašyti savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  2. Tema: „Pievos gyventojas vabalas karalius“ 2020-06-10, 1 val.
    Kūrybinę idėją perteikti grafinės raiškos būdu (darbas tušu, teptuku, plunksnele), panaudojant pagrindines išraiškos priemones: skirtingo storio linijas, juodas ir baltas dėmes sukurti simetrišką, stilizuotą pievos gyventoją – vabalą karalių.
    Sukurtą kūrybinę kompoziciją nufotografuokite, apatiniame dešiniajame kampe užrašykite savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  3. Tema: Piešimas iš natūros. Augalų, gėlių žiedų eskizavimas 2020-06-17, 1 val.
    Poilsiaujant, vaikščiojant po pievą stebėti gamtą, išsirinkti labiausiai patikusį gėlės žiedą ir nupiešti 3 tos pačios gėlės, bet iš skirtingų žiūrėjimo taškų: iš viršaus, iš apačios, akių lygmenyje augalų , gėlių žiedų eskizus. Kūrybinę idėją perteikti grafinės raiškos būdu (darbas tušu, teptuku, plunksnele), panaudojant pagrindines išraiškos priemones: skirtingo storio linijas, juodas ir baltas dėmes, taškus.
  4. Tema: Piešimas iš natūros. Medžio kamienų eskizavimas 2020-06-24, 1 val.
    Mokytis piešti stebint ir analizuojant iš natūros medžius, jų kamienus, išsišakojusias medžių šakeles. Panaudojant skirtingo storio linijas sukurti medžio faktūrą.
  5. Darbų užbaigimas, apipavidalinimas, eksponavimas dailės darbų peržiūroje 2020-07-01
Atsisiųsti nuotolinio mokymo užduotis 3kl. 2020 m. birželis