Nuotolinio mokymo kompozicijos pamokų užduotys 4 klasei

Nuo 2020 birželio 04 iki 2020 liepos 02, 1 val. per savaitę

UŽDAVINYS Formuoti grafinio, dekoratyvaus piešinio įgūdžius.

1. 2020-06-04, 1 val. 2020-06-11, 1 val.
    Tema: Stilizuotas augalas
    Pasirinkti mėgstamą pievoje augantį augalą, jį nupiešti:
    1. Tikroviškai – realistiškai,

2. Sustilizuoti ir perteikti panaudojant skirtingo storio linijas,
    3. Sustilizuoti ir perteikti panaudojant linijas ir dėmes,
    4. Perteikti panaudojant išraiškos priemonę – tašką.

Sukurtus piešinius nufotografuokite, nepamirškite apatiniame dešiniajame kampe užrašyti savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  2. 2020-06-18, 1 val. 2020-06-25, 1 val.
    Tema: Augalinio juostinio ornamento kūrimas

Juostinio ornamento kūrimui bus naudojamas prieš tai sukurtas ir pasirinktas stilizuotas augalas. Kuriant juostinį ornamentą svarbu sukurtą rašto motyvą ritmiškai atkartoti kelis kartus. Pasirinkite turimą popieriaus lakštą A4 arba A3 formato, lapas laikomas gulsčiai, lapo centre nupiešiame juostą. Pagalvojame, kiek kartų norėsime atkartoti savo sukurto rašto motyvų, tai į tiek dalių ir padalijame nupieštą juostą. Pvz: 4 langeliai, juose ritmiškai atkartojame savo sukurtą ornamentą.
    Sukurtą, nupieštą pieštuku augalinį juostinį ornamentą perteikiame pasirinktomis grafinės raiškos priemonėmis: tušu, markeriu, geliniu rašikliu.
    Sukurtus piešinius nufotografuokite, apatiniame dešiniajame kampe užrašykite savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968
Atsisiųsti nuotolinio mokymosi grafikos (kompozicijos) uzduotis 4 klasei 2020 m. birželis