Nuotolinio mokymo kompozicijos pamokų užduotys 5 klasei

2020 birželio 04 iki 2020 liepos 02, 1 val. per savaitę

UŽDAVINYS Formuoti stilizuoto, dekoratyvinio piešimo įgūdžius..

1. Tema: Dekoratyvinis natiurmortas. Linijų ir dėmių interpretacijos
    Užduoties aprašymas: Pasirinkite tris nesudėtingus daiktus iš savo aplinkos (ir susistatykite natiurmortą ( vienas daiktas arčiau, kitas toliau; vienas didelis – kitas mažas; daiktai iš skirtingų medžiagų: metaliniai, stikliniai, plastmasiniai).
    Ant A4 (21 cm x 29 cm) arba ant A3 (29 cm x 42 cm) formato popieriaus lapo pieškite susistatytą natiurmortą.

Nupieštus daiktus perteikite kubizmo stiliumi.
    Sukurtą piešinį nufotografuokite, apatiniame dešiniajame kampe užrašykite savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  2. Tema: Dekoratyvinis natiurmortas. Linijų ir dėmių interpretacijos
    2020-06-18, 1 val. / 2020-06-25, 1 val.
    Kūrybinę idėją Dekoratyvinį natiurmortą perteikti grafinės raiškos būdu (darbas tušu, teptuku, plunksnele), panaudojant pagrindines išraiškos priemones: skirtingo storio linijas, juodas ir baltas dėmes, faktūras.

Kūrybinį darbą užbaikite, nufotografuokite, apatiniame dešiniajame kampe užrašykite savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  3. Darbų užbaigimas, apipavidalinimas, eksponavimas dailės darbų peržiūroje 2020-07-01/02
Atsisiųsti nuotolinio mokymosi grafikos (kompozicijos) uzduotis 5 klasei 2020 m. birželis