Nuotolinio mokymo grafikos (kompozicjos) pamokų užduotys 6 klasei

Nuo 2020 birželio 03 iki 2020 liepos 01, 1 val. per savaitę

UŽDAVINYS Formuoti grafinio, dekoratyvaus piešinio įgūdžius.

1. 2020-06-03, 1 val.
    Tema: Kompozicija „Portretas arba autoportretas “.

Sukurti portretą arba autoportretą panaudojant optinės iliuzijos dėsnius: gilumos, judėjimo, pulsavimo, mirgėjimo. Sukurti vibravimo ir mirgėjimo efektus.
    Sukurti linijinį piešinį nurodyta tema. Pagalvokite kaip vaizduosite portretą arba autoportretą iš priekio, šono, vaizduosite tik veidą ar visą figūrą
    Linijinį piešinį kurti pieštuku, piešimo lapo dydis 21 cm x 29 cm, t.y. A4 formatas. Nupieštą piešinį nufotografuokite, apatiniame dešiniajame kampe užrašykite savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  2. 2020-06-10, 1 val.
    Tema: Kompozicija „Portretas arba autoportretas “.

Kūrybinę idėją, sukurtą kompoziciją „Portretas arba autoportretas“ pritaikant optinės iliuzijos dėsnius perteikti grafinės raiškos būdu (darbas tušu, teptuku, plunksnele), panaudojant pagrindines išraiškos priemones: skirtingo storio linijas, juodas ir baltas dėmes.
    Kuriant kompoziciją panaudoti grafikos priemonę ( liniją), lavinti ritmo pojūtį ir fantaziją. Piešinį nufotografuokite, siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
Atsisiųsti nuotolinio grafikos (kompozicijos) užduotys 6 klasei 2020 m. birželis