Nuotolinio mokymo piešimo pamokų užduotys 6 klasei

Nuo 2020 birželio 03 iki 2020 liepos 01, 2 val. per savaitę

UŽDAVINYS Mokytis piešti žmogaus figūrą.

1. 2020-06-03 , 2 val., 2020-06-10, 2 val.
    Tema: Piešimas iš natūros. Figūra
    Jei piešiate visą figūrą, pirmiausia galite nubrėžti keletą greitų, ryškių linijų, kad apibrėžtumėte vietą, kurią ji užims ant popieriaus lapo (maksimalus aukštis, maksimalus plotis ir t.t.). Tada nubrėžkite pagrindines kūno dalis (galvą, liemenį ir galūnes) pagal santykines proporcijas.
    Baikite piešinį būtiniausiais kontūrais, šešėliais ir detalėmis, kurių negalima praleisti. Jei reikia, ištrinkite pagalbines linijas.
    Nupiešus piešinį pieštuku, piešiamą piešinį perteikite paryškindami šviesą ir šešėlius.

Nupieštą piešinį nufotografuokite, apatiniame dešiniajame kampe užrašykite savo vardą, pavardę, datą, darbo pavadinimą ir siųskite šiuo adresu: ingutesister@gmail.com , tel. Nr: 8-614 33968.
  2. 2020-06-17, 2 val., 2020-06-24, 2 val.
    Tema: Žmogaus piešimas judesyje

Judančios žmogaus figūros eskizai naudojant įvairias piešimo technikas (pieštukus, anglį, rašiklius), kurti šeimos narių judančių figūrų eskizus, perteikti bet kokį judesį, piešti greitus eskizus, figūros judesį perteikti linija, dėme.

Atsisiųsti nuotolinio mokymosi piešimo uzduotys 6 klasei 2020 m. birželis